Gimnazjum nr 25 w Gdańsku

Gimnazjum nr 25 w Gdańsku - opis

OVERVIEW

The site gimnazjum25.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have examined nineteen pages within the website gimnazjum25.pl and found twenty-two websites referencing gimnazjum25.pl. We have observed four public media sites belong to gimnazjum25.pl.

GIMNAZJUM25.PL TRAFFIC

The site gimnazjum25.pl has seen diverging levels of traffic all over the year.
Traffic for gimnazjum25.pl

Traffic ranking (by month) for gimnazjum25.pl

Traffic ranking by day of the week for gimnazjum25.pl

Der interaktive Museumsführer ein von unite.foundation gefördertes Projekt

Der Interaktive Museumsführer - ein mehrsprachiges multimediales Schulprojekt, durchgeführt von 8 Schulen aus 7 EU-Ländern zur Verbesserung der digitalen Bildung. Den Unterricht von der Schule ins Museum verlegen und das Museum mit Kunst und interessaten Ausstellungen in die Schulen transportieren. Kreatives Lernen an Schulen ist mit innovativen Lösungen von unite. Foundation mit einer speziellen Lernumgebung unterstützt.

WHAT DOES GIMNAZJUM25.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjum25.pl Mobile Screenshot of gimnazjum25.pl Tablet Screenshot of gimnazjum25.pl

GIMNAZJUM25.PL SERVER

We identified that the main page on gimnazjum25.pl took zero milliseconds to come up. We could not discover a SSL certificate, so therefore I consider gimnazjum25.pl not secure.
0 secs
0.0.0.0

Gimnazjum nr 25 w Gdańsku

Gimnazjum nr 25 w Gdańsku - opis

PARSED CONTENT

The site gimnazjum25.pl had the following on the web page, "Zasady rekrutacji do Gimnazjum nr 25." We noticed that the webpage said " Zasady rekrutacji ustalone przez M." It also stated " DOBRA EDUKACJA W PUBLICZNEJ SZKOLE. WSPÓŁPRACA Z RÓWIEŚNIKAMI Z CAŁEJ EUROPY. Jako społeczność szkolna, oprócz znoszenia trudów nauki,." The header had Gimnazjum nr 25 as the highest ranking keyword. This keyword was followed by Gimnazjum, Gdańsk, and Edukacja which isn't as urgent as Gimnazjum nr 25. The other words the site used was Dwujęzyczna. Cheerleaders is also included but could not be seen by web crawlers.

SEEK MORE WEB SITES

Aktualności

Prezentacja projektu LUDZIE, STYLE, EPOKI. Zapraszamy na kolejne zebrania z rodzicami, które odbędą się 20 marca br. Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,. Wpłaty za obiad będą przyjmowane.

Witaj w Gimnazjum 29

Skocz do menu nawigacyjnego i logowania. Witaj na stronie internetowej Gimnazjum nr 29 w Zabrzu. Sportowe - pilka noża pod patronatem Klubu Górnik Zabrze. Z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim,. Z dziecięcym porażeniem mózgowym,.

Piastów Piastów k. Pruszkowa

Willa Millera w Piastowie dostanie drugie życie. Willa Millera, o której los mieszkańcy Piastowa martwili się od dawna, zostanie odnowiona. Piastów otrzyma blisko 5,5 mln złotych na rewitalizację budynku wraz z otaczającym go parkiem. Inwestycja obejmie także przebudowę targowiska miejskiego w Piastowie. W poniedziałek 26 marca burmistrz Piastowa Grzegorz Szpulewski podpisał w tej sprawie umowę. Koncert Marcina Stycznia w Piastowie już w ten weekend! 6 grudni.

Samorząd G2

Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata w Czerwionce-Leszczynach. Piątek, 14 października 2016. Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom tym starszym i tym młodszym zrodziła wiele szlachetnych owoców.